מבצע!
כלים ביד כלינו-אורי כהן

כלים ביד כלינו

מחבר: אורי כהן

5.00 מתוך 5
(3 ביקורות לקוח)

מחיר קטלוגי: 90 ש"ח

מחיר באתר:₪60 עכשיו במבצע:₪48

על גבי כל מוצר מזון שאנו מכניסים לפינו ,מחייב לרשום רשימות רכיבים מפורטת ,כולל מידע על אלרגנים .זאת בנוגע למזון הגופי שלנו .אך עם מזוננו הנפשי ?האם אנו יודעים אלו רכיבים נכנסים לנפשנו פנימה ?האם אנו מודעים להשפעתם על אישיותנו ועל התנעגותנו ?הפה משמש לא רק כפתח שדרכו גופינו ניזון אלה גם ככלי לתקשורת עם הזולת .בתיקשורת של האדם עם סביבתו מתגלה מעלת האדם המדבר; אשר נברא בצלם אלוקים .לכן כל שינוי שמתרחש בדרך בה אנו מתקשרים עם הסביבה ,משפיע באופן ישיר על מהות האדם כולו .השפעה זו אשר לפעמים נסתרת מהעין , הינה רחבה ועמוקה הרבה יותר מהשפעת מרכיבי המזון על גופינו .
משרד הבריאות מפקח על בריאות המזון ,הרבנות הראשית מפקחת על כשרות, אך מי מפקח על השפעתם האדירה של אמצעי התיקשורת השונים ?מי מיידע את הציבור על הסיכונים הכרוכים בשימוש בהם?מסתבר ,כי לחוקרים יש הרבה מה לומר גם בתחום הזה ,וגם מצויות הערכות -סיכון והמלצות – בריאות ,הנובעת ממחקר מעמיק אשר בחן את אופיים של כלי התקשורת את שיטת פעולתם ואת השפעתם עלינו .
כלים ביד כלינו מוגש בתור עלון מידע למשתמש , המחויב להיות מצורף אל כל מכשיר תקשורת אותו אנו רוכשים בחנויות .ולפיכך ,כל מי שמשתמש במחשירים אלו -חייב לקורא .

מק"ט: 90. קטגוריות: , .

3 חוות דעת עבור כלים ביד כלינו

 1. יהודי
  5 מתוך 5

  :

  ספר מהפכני ומדהים!
  אסור שיהיו רבנים שלא יודעים את מה שכתוב בספר הזה! פשוט פוקח עינים, לכל אדם שיקרא אותו.
  הספר כתוב ברמה הגבוהה ביותר ונוגע במעמקי הנפש ומנתח ומגלה דברים שלא האמנתי בכלל….
  מי שלא קורא יתחרט על כך! הספר נותן לכם כלים שהיום כמעט ולא קיימים בשום מקום וערכם יותר מזהב!

 2. מישהו
  5 מתוך 5

  :

  מהספרים המדהימים שקראתי בחיי.
  חובה לכל אדם

 3. אליה דמתי
  5 מתוך 5

  :

  ספר חובה לכל הורה, איש חינוך וכל אדם בכלל. מאפשר להבין את כל מה שאנחנו רואים ומרגישים במודע ושלא במודע ופשוט עושה סדר בראש ומאפשר להתנהל מתוך ידיעה ובחירה.
  ממליצה לכולם בחום.

הוסף חוות דעת