בכל נפשך -הרב פקנל

בכל נפשך – הרב פקנל

מחבר: אדלסון

מחיר קטלוגי: 75 ש"ח

מחיר באתר:₪60

נער אמרקאי  צעיר  בן 14 , עוזב את ארץ האפשריות הבלתי מוגבלות כדי ללמוד בארץ ישראל , בישיבת מיר. הוא מקבל עליו עול תורה , לומד בשקידה רבה ודבק בעוז בדודו ראש הישיבה ומייסדה הגאון רבי אליעזר יהודה פינקל  ובראשי הישיבה  זצ”קל ..

הוא עולה ומתעלה בתורה , יראת שמים ומידות טובות ..עד שנעשה לאחד מאריות החבורה וסמל השקידה וההתמדה.   דודו ראש הישיבה שעמל כל הזמן לגדלו , תולה בו תקוות רבות ומייעד אותו להיות מגדולי התלמידי חכמים שבדור ולראשות הישיבה ואך ומשיא אותו לנכדתו .

לאחר נישואיו הוא ממשיך בעמלו ושקידתו בתורה ושימוש תלמידי חכמים אצל רבותיו ונעשה מגדולור לתלמידי הישיבה , בעיקר לבני חוץ  לארץ , שמתקבצים סביבו  ונעשים לתלמידיו המובהקים והוא מוסר את כל כולו עבורם.

לשיא פסגתו הוא מגיע ,דווקא שנים לאחר שנחלה במחלה קשה , אז הוא מתעטר בכתר הרם של ראשות ישיבת מיר ותוך אהבת תורה עצומה ומעוף בלתי מצוי , הוא מגדיל את הישיבה עשרות מונים , פותח סניפים רבים , קבוצות וחבורות  בישיבה עד שנייתה למרכז התורה הגדול  בעולם , מזה דורות רבים .

בד בבד , למרות שאת יסוריו , הוא ממשיך  לעמול בתורה , ולשגות באהבת , למסור שיעורים  במקצועות רבים , ובתעצומות נפש ואהבת עולם, הוא מעמיד תלמידים לאלפים ולרבבות  ונעשה לאחד  מגדולי מרביצי התורה שבדור.

 

חוות דעת

אין עדיין ביקורות

מה דעתך על המוצר “בכל נפשך – הרב פקנל”